fbpx
Středočeský krajVšechny kraje

Z Kytína na Stožec

Tento den by snad ani psa ven nevyhnali. To ovšem neplatí pro nás. My prostě vyrážíme vždy a za každého počasí. Limitem pro nás je čas a chuť. To vše, abychom prožili něco zajímavého, dobrodružného a někdy i povznášejícího. No a hlavně, abychom se trochu odreagovali a protáhli ztuhlé tělo po celém pracovním týdnu a dali mu co proto. Výlet z Kytína na Stožec nám plně k tomuto účelu posloužil. Je plný lesů, luk a mýtin, a co víc, je tu klid a pohoda. Tak vzhůru ven a na počasí nehleďte. Na posílení vaší i naší aktivity přikládám recept na jednoduchou, ale velmi dobrou adventní pochoutku, na vinnou klobásu s medem a balzamikem zde.

Kde

Okres Praha – západ, Středočeský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Od rozcestníku v Kytíně po zelené turistické značce k dalšímu rozcestníku Na Soudném. Zde odbočíme vlevo a pokračujeme po červené až na Stožec. Tady se červená spojí s modrou. Po ní pak sestoupíme až k odbočce s cyklostezkou Mníšecko – Z. Po ní dojdeme až na zelenou, po které se vrátíme zpět do Kytína.

Jak daleko

16,7 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.