fbpx

Partneři

 

Zaujal Vás některý z našich výletů? Pokud jste zdaleka, nebo jste se rozhodli strávit ve vybrané oblasti Vaši dovolenou, navštivte ubytovací portál e-pobyty.cz a vyberte si ubytování podle Vašich představ. V nabídce najdete chaty, chalupy, apartmány, penziony, hotely, priváty, kempy i farmy z celé České republiky. Portál e-pobyty.cz se, stejně jako Turistický gurmán, vydává cestou jednoduchosti a přehlednosti a pevně věříme, že Vám bude při výběru Vaší dovolené skvělým pomocníkem. Vše je srozumitelně uspořádané, jednoduše ovladatelné. Uživatelský komfort je taktéž znásoben absencí jakékoli reklamy. Velkou výhodou portálu e-pobyty.cz jsou bezesporu přímé kontakty na majitele objektů.

 


Mostecké jezero

Parta místních nadšenců, kteří přináší informace o jezeře Most a jeho okolí přehledně. Chceme, aby náš region vzkvétal, návštěvníci neměli o Mostecku zbytečné předsudky a objevovali krásy našeho regionu. A to vše díky tipům od místních, kteří vědí, kam se vydat a co doporučit. Navštivte stránky Jezero Most.


TOULAVÉ ŠLÁPOTY logo
 

Toulavé Šlápoty jsou cestovatelským online magazínem, který se zabývá především Českou republikou a Slovenskem, okrajově pak i dalšími zeměmi Evropy. Naši čtenáři zde najdou články o naučných stezkách, přírodních zajímavostech, historických objektech, dálkových pochodech nebo třeba i o všelijakých vandrech, jež jsou něčím lákavé a vyzkoušené. To vše je doplněno také o speciální materiály jako jsou rozhovory, rady, tipy apod. Magazín Toulavé Šlápoty provozují jeho dva zakladatelé Goodbody a Mirinda, kteří jsou nadšenými tuláky, trampy, táborníky a celkově milují cestování, zvláště pak pobyty v přírodě.

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.