fbpx
Středočeský krajVšechny kraje

Z Havelského posvícení do Černošic a zpět

Ten krásný podzimní den zrovna sváděl nejen k návštěvě  Havelského posvícení, ale i k malé procházce. My jsme z Radotína z posvícení vyrazili podél Berounky do Černošic. V Černošicích pak padlo rozhodnutí pokračovat a vrátit se do Radotína po svých, přestože sluníčko se už schovávalo za obzor. A tak jsme pochodovali až do pozdních podvečerních hodin. A stálo to za to, asi jako vždy, když se do něčeho podobného pouštíme. Jen ten pochod lesem při světle mobilního telefonu možná kazil závěr posvícenského výletu. Pěkné podzimní procházení vám přeje TuGu.

Kde

Okres Praha-západ, Středočeský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Z Radotína z náměstí sv. Petra a Pavla podél řeky Berounky po cyklotrase do Černošic. Zde navázat na zelenou turistickou značku. Po ní do kopce. Tady se zelená značka potká s červenou. A po ní zpět do místa startu, do Radotína.

Jak daleko

11 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

 

Sdílejte tento článek

2 komentáře: „Z Havelského posvícení do Černošic a zpět

  • Milý TuGu, děkujeme za tip! Šla jsem dnes s dětmi (5 a 8 let) z opačné strany – z Radotína do Černošic vrchem přes Sulavu. Pojali jsme to jako odpolední výlet vlakem z Prahy. Odměnou na konci cesty nám byla skvělá pizza v Černošicích 😉 Parádně jsme si to užili, těšíme na další cesty ve vašich stopách!

    Reagovat
    • Tak to je super, že se vám výlet vydařil. Až půjdeme příště na tu pizzu se určitě zastavíme 🙂

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.