fbpx
Středočeský krajVšechny kraje

Z Baní do Jíloviště a zpět

 

Pošmourné nedělní odpoledne nijak nelákalo k velkému výletu. A tak jsme se vydali nedaleko od našeho bydliště do oblastí, které máme nadohled a už se v TuGu okrajově objevily. A kupodivu cestou potkáváme až neuvěřitelně mnoho poutníků, kteří tráví v přírodě nedělní odpoledne jako my. A opravdu si myslím, že procházka v tak barevné a rozmanité podzimní přírodě dodá člověku pozitivní náladu a potěšení za jakéhokoli počasí. Tak neváhejte a vyrazte ven, i když nebude podzim. Snad se někde a někdy můžeme potkat. TuGu

Kde

Okres Praha-západ, Středočeský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Vyrážíme po červené turistické značce z rozcestníku Baně směrem na Jíloviště. Jen malý kousek jdeme Jílovištěm, než narazíme na žlutou značku a po ní se vracíme zpět a dojdeme až vysílači Cukrák. Tam žlutá uhýbá vlevo. My ale pokračujeme rovně a přes most mírně vpravo až do míst našeho dnešního startu.

Jak daleko

9 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.