fbpx
Všechny krajeZe světa

Tři mušketýři ve Slovinsku

Možná by byl příhodnější název Pár tipů na výlety po Slovinsku. Slovinsko je země krásné nedotčené přírody, hor, jeskyní, jezer, řek a říček, vodopádů, ale i upravených vesnic a vesniček a historických měst. A také moře se vším co k moři patří, jako jsou pláže, přístavy a malebné přímořské vesnice. Co více dodat, že to snad musíte vidět na vlastní oči a zažít na vlastní nohy. Tak tedy vzhůru do Slovinska. TuGu.

Kde

Slovinsko

Kudy, kam, co

Jak daleko

Z Prahy do Lublaně 700 km

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista a do batohu nezapomenout přibalit Bepanthen na odřeniny

 

 

Sdílejte tento článek

3 komentáře: „Tři mušketýři ve Slovinsku

 • Krásné výlety, úžasné fotky. Zavzpomínali jsme na náš pobyt v Bohinjske Češnici v létě 2014 a výlety k jezerům, na Vogel i na krásnou soutěsku Vintgar. Díky!

  Reagovat
 • Moc pěkné to máte. Slovinsko je pecka, ale vůbec všechny výlety máte moc hezky popsané. Až nám děti dovolí turistit, budeme zde určitě hledat inspiraci.

  Reagovat
  • Díky Elo, také se už těšíme na společné výlety a doufám, že brzy. Luc-TuGu

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.