fbpx

Prázdninová plavba po Berounce

Poklidné teplé letní odpoledne bylo zpříjemněno výletní vyhlídkovou plavbou s komentářem po řece Berounce na lodi Kazi společnosti Přívoz Kazín, Pražské Benátky. Celá plavba se odehrává na  Berounce nad jezem v Černošicích s řadou zastávek mezi Černošicemi a pláží v Mokropsech. Tyto plavby jsou pořádány od května do září každý den podle plavebního jízdního řádu. Podle slov kapitána lodi a převozníka v jedné osobě má cesta své kouzlo za hezkého počasí i za deště. TuGu tedy vřele doporučuje všem, kteří mají rádi relax na lodi, aby tuto atrakci navštívili.

Kde

Okres Praha-západ, Středočeský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Z přístaviště Pláž po vodě výletní lodí Kazi do Černošic a zpět do přístaviště Mokropsy. Tady se vydáme neznačenou cestou podél břehu Berounky proti proudu zpět do místa našeho startu přístaviště Pláž.

Jak daleko

Naše plavba trvala asi 1 hodinu a 20 minut. Pokud začnete již dopoledne, můžete loď na přístavištích opouštět a zase nastupovat a jízdenka vám platí po celý den.

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.