fbpx
Hlavní město PrahaVšechny kraje

Nová NS Radotín

Jako patriot Radotína a pravidelný turista jsem nemohl zaváhat ani vteřinu a se ženou jsme vyrazili poznávat známé i méně známé okolí mého města, a to po nově vzniklé Naučné stezce Radotín. Teplé, snad až horké letní počasí a minimálně tři stoupáky nás čekaly na této cestě vedoucí městskou zástavbou, přírodou Českého krasu a také průmyslovou a dopravní zónou. Pro naše město a jeho okolí tak typické. Jedná se spíše o náročnější terén, který střídá oblast rušnou s oblastí klidu, stínu a pohody. Budu moc rád, když se i vy vydáte nějaký ten víkend po této stezce a své zkušenosti napíšete sem, anebo do komentářů na Facebooku. S přáním pěkných zážitků vás zdraví TuGu. Jako bonus přikládám návod na výrobu těch pravých a nefalšovaných nakládaných hermelínů, připravovaných na půdě mého rodného města Radotína. Recept je zde.

Kde

Okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

 

Kudy, kam, co

Z náměstíčka Sv. Petra a Pavla v Praze Radotíně po značené NS Radotín

Jak daleko

11 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi s opatrností, turista, zdatný turista

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.