fbpx
Královéhradecký krajVšechny kraje

Naše pouť do Neratova

Cesta autem do startu dnešního putování na Mezivrší stala se tentokrát velmi komplikovanou z důvodu uzavírky silnice. Naštěstí jsme stavbyvedoucího přesvědčili a on nám udělil souhlas, abychom mohli projet. Nakonec nám všichni dělníci na stavbě mávali a přáli šťastnou cestu. S takovou milou atmosférou i milými lidmi jsme se setkávali v průběhu celého našeho pobytu v Orlických horách. Nahoře nás čekalo ještě jedno překvapení. Zatímco v údolích již řádilo jaro, zde se zima jen nerada vzdávala své vlády. A tak na cestách leželo nemalé množství tajícího sněhu. Holt páskové boty nebyly asi tou nejvhodnější obuví… Ať při svých cestách potkáváte jen samé milé a přející lidi, vám přeje TuGu.

Kde

Okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Z jinak dostupného parkoviště Mezivrší po červené turistické značce až k rozcestníku U Černodolské rezervace. Zde odbočit vlevo a po modré dojít až do Neratova. Z Neratova pak po žluté zpět na parkoviště Mezivrší.

Jak daleko

19 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.