fbpx
Středočeský krajVšechny kraje

Na Studený vrch v Brdech

Brdskou vrchovinu a Hřebeny máme za rohem, tak to nebyla těžká volba kam v tuto dobu za nepříliš ideálního počasí vyrazit. Procházka po podzimních loukách pod Brdy v okolí Hostomic a následující cesta lesy se závěrečným výstupem na Suchý vrch splnila naše očekávání. Recept na dobré jídlo pak navazuje na dnešní vycházku a je to kančí specialita. Recept naleznete zde . Tak dobrou chuť a hodně nachozených kilometrů přeje TuGu.

 

Kde

Okres Beroun, Středočeský kraj, Česko

Kudy, kam, co

Z obce Hostomic vyjdeme po modré turistické značce a asi po 4 kilometrech u rozcestníku Brdlavka – pramen, pokračujeme lesní cestou. Asi po 400 metrech odbočíme a lesní pěšinou dojdeme žlutou značku, po které jdeme až na červenou. Tou se vydáme vlevo až na Studený vrch a dále k rozcestníku Jelení louky rozcestí. Tady odbočíme vlevo a po zelené zpět do Hostomic.

Jak daleko

14,1 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou 

S dětmi, turista, zdatný turista

Tip na ubytování e-pobyty

 

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.