fbpx
Hlavní město PrahaVšechny kraje

Krasem na území Prahy

Při zkoumání nejbližšího okolí našeho bydliště objevujeme další pěkný okruh procházející Českým krasem na úplném okraji Prahy. Jediným problémem může být absence turistického značení. To ale v dnešní době není žádný problém, když používáte téměř dokonalou aplikaci Mapy.cz na chytrém telefonu. A když vás po cestě něco zaujme, je možné improvizovat a prozkoumat cestičky vedoucí na ta méně známá a neobjevená místa tak, jak jsme to při našem dnešním putování udělali my. Nechte se proto inspirovat a určitě ne svazovat při cestování po naší zemi. No, a protože jsou Velikonoce a svátky jara, přikládám jeden typicky velikonoční recept zde.

Kde

Okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

 

Kudy, kam, co

Dnes využijte mapku tohoto příspěvku, nejlépe v aplikaci Mapy.cz. Jako startovní pozici jsme zvolili Zadní Kopaninu, kde je možné zaparkovat a je zde i zastávka autobusu MHD č. 246.

Jak daleko

6,8 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

Tip na ubytování e-pobyty.cz 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.