fbpx
Hlavní město PrahaVšechny kraje

Jarní Letná

Kdo přijede do Prahy a chce město pozorovat v klidu a z ptačí perspektivy z míst, kde je možné se příjemně a ve stínu kaštanů občerstvit, ten by měl zavítat na Letenskou pláň a do Letenských sadů. Je zde řada zajímavých zákoutí a samozřejmě neopakovatelné výhledy na Staré Město, Vltavu a ostrov Štvanice. Dají se tu udělat pěkné procházky rozlehlým parkem a na své si tu přijdou jak aktivní sportovci, tak maminky s dětmi. Když budete při odpoledním výletu opravdu hladoví, můžete si vzít s sebou do batůžku kuřízek, připravený podle našeho návodu zde.

 

Kde

Okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

 

Kudy, kam, co

Pokud budete chtít na Letné zaparkovat, určitě doporučuji využít prostory nově zbudovaného podzemního parkoviště a pak se vydat okruhem, který je vyznačen na přiložené mapě.

Jak daleko

4,1 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista, s kočárkem

Tip na ubytování e-pobyty.cz

 

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.