fbpx
Středočeský krajVšechny kraje

Hopsa, hejsa okolo Brandejsa

Kdo má rád poklidné okolí řeky a rovinatou, turisticky nenáročnou krajinu, ten ať vyrazí hopsa, hejsa právě do Brandejsa. I podzim je tu v polabské nížině krásný, i když zrovna nesvítí sluníčko, alespoň nemusíte bojovat s hejny komárů, kteří na některých místech znepříjemňují člověku život. Okolo řeky se však vždy něco děje a je se na co dívat. Protože dnešní výlet nebyl až tak náročný, přikládám recept na chutný a zdravý salát recept zde .

Kde

Okres Praha – východ, Středočeský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Z placeného parkoviště Plantáž v Brandýse nad Labem se vydáme po modré turistické značce proti proudu Labe až do Lázní Toušeň.  Zde se napojíme na žlutou značku ve směru Káraný. V Káraném na rozcestníku žlutá končí a my pokračujeme po červené turistické značce k rozcestníku Nový Vestec – most. Tady červená končí též a my pokračujeme po modré zpět do Brandýsa nad Labem na již zmíněné parkoviště.

Jak daleko

12,5 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

Tip na ubytování e-pobyty

 

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.