fbpx
Hlavní město PrahaVšechny kraje

Hlubočepské plotny a Prokopské údolí

Máme tu duben, jinak zvaný apríl, a tak i v tomto příspěvku možná objevíte nějaký ten aprílový žertík. A proč ne, když počasí není jako na houpačce, ale je stále pochmurné, chladné, zamračené a deštivé, takové, jaké už v tomto období ani nepamatujeme. I tak si můžeme odpoledne nebo víkend zpříjemnit výletem po naší roztodivné krajině, třeba právě v tomto přírodním koutku Prahy, jakým jsou Prokopské údolí a Hlubočepské plotny. Jako další pozitivní fakt můžete přijmout recept na vynikající rybičkovou pomazánku se sýrem zde.

Kde

Okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

 

Kudy, kam, co

My zaparkovali v Hlubočepské ulici a vyrazili neznačenými i značenými cestami, kterých je na těchto místech velké množství. Naše cesta je pak vyznačena na plánku z aplikace Mapy.cz, který je součástí tohoto příspěvku.

Jak daleko

6,5 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi s opatrností, turista, zdatný turista

Tip na ubytování e-pobyty.cz

 

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.