fbpx
Středočeský krajVšechny kraje

Fabiánova naučná stezka Řevnice

S přáteli vyrážíme tentokrát nenáročnou naučnou stezkou okolo Řevnic a pod Brdy. Stezka nese jméno patrona Brd, Fabiána. Na 13ti zastaveních se seznámíte s historií i současností města a okolní přírody. Trochu jsme si stezku prodloužili a to výstupem na vrch a výhled Pišťák. Bez tohoto výstupu by to určitě nebylo ono. Na závěr dnešního putování jsme v Řevnicích na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad navštívili místní restauraci, kde si někteří z nás objednali výborné domácí fleky. Na podobnou dobrotu přikládám recept na přípravu zde. Pěkné, leč únorové počasí vám přeje TuGu.

Kde

Okres Beroun, Středočeský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Z vlakového nádraží po Fabiánově naučné stezce Řevnice, asi po 6 km odbočíme a stoupáme neznačenou stezkou směrem na vrchol Pišťáku, viz přiložená mapa. Z vrcholu a výhledu pak sestoupíme zpět na NS a po ní již dojdeme zpět na nádraží v Řevnicích.

Jak daleko

11,4 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi s opatrností, turista, zdatný turista

Tip na ubytování e-pobyty

 

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.