fbpx
Středočeský krajVšechny kraje

Zasněženou krajinou okolo obce Broumy

Obec Broumy ležící v Křivoklátské vrchovině, místo odlehlé civilizaci, to byl start dnešního výletu. Lesy v okolí jsou převážně listnaté s řadou nevýrazných výhledů a s hrstkou skalních věží. Pěkné počasí a dost sněhu v první půlce pochodu bylo celkem fajn.  Pak ale přišly mraky a tak jsme se snažili dojít do setmění zpět k zaparkovanému autu a proto jsme některé skalní věže a skalní útvary nenašli a nenavštívili. Nevadí, snad někdy příště, určitě se rádi vrátíme. A jako dnešní recept přikládám recept jednoduchý na přípravu, ale chutný a oblíbený zde .

Kde

Okres Beroun, Středočeský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Z mini parkoviště u úřadu Broumy vyrážíme po žluté až k rozcestníku U Háků. Tady narazíme na modrou značku a vydáme se směrem vlevo k dalšímu rozcestníku Pod Malým Vlastcem. Zde odbočíme opět vlevo a tentokrát po zelené dojdeme až na rozcestí Hřebeny – hájovna. Tady se napojíme na žlutou, po které dojdeme zpět do místa startu Broumy.

Jak daleko

14,6 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

Tip na ubytování e-pobyty

 

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.