fbpx

Pěšky z Kobylí přes Vrbici, Bořetice a Kraví horu

Název příspěvku by měl možná znít – Krajinou Modrých Hor. Tento mikroregion je proslulý pěstováním vinné révy, výrobou vín a nepřeberným množstvím vinných sklípků. Také je zde bohatá síť cyklistických tras. O těch v dalším pokračování TuGu. My náš první výlet v tomto regionu absolvovali pěšky, ač jsme plánovali zvládnout jej na kole. To nám bohužel zkomplikovaly technické problémy s přehazovačkou na jednom z kol. I tak jsme si okružní výlet pěšky opravdu užili a poznali zdejší krajinu, kterou u nás prostě jinde nenajdete. Příjemné počasí pak provázelo všechny naše kroky Jižní Moravou i mikroregionem Modrých Hor. A tak i vám přeji hodně pěkných kilometrů ať již pěšky, nebo na kole. TuGu

Kde

Okres Břeclav, Jihomoravský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Z Kobylí vyrazíme po zelené turistické značce směrem na Vrbici a Bořetice. V Bořeticích přejdeme na žlutou a po ní dojdeme až k rozcestníku U Boudy. Odtud budeme pokračovat po modré, po které dojdeme zpět do Kobylí.

Jak daleko

15 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

Tip na ubytování e-pobyty.cz

 

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.