fbpx
Jihočeský krajVšechny kraje

Na kole z Chlumu k Rozvodí a zpět

 

Ano, je to už skutečně tak! TURISTICKÝ GURMÁN se zaprodal, a to jízdnímu kolu. Další ze svých výletů absolvoval právě na tomto vynálezu člověka, na kostitřasu. A nebylo to nikde jinde než v Třeboňské pánvi. V ideálním místě určené právě k této činnosti. A protože nepřišel na tento nápad sám, snažil se občas volit cesty méně vyhlášené a liduprázdné.  A že jich v této oblasti je. Jsou po rovině a pěkně vyasfaltované. Prostě radost pohledět. Tak pokud máte rádi klid jihočeské krajiny a jejích vesniček, určitě sem s kolem zavítejte. Místa je tu pro všechny dost. To doporučuje TuGu.

Kde

Chlum u Třeboně, okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Česko

Kudy, kam, co

Z Chlumu u Třeboně po červené turistické značce až na hráz rybníka Starý Kanclíř. Zde po hrázi až k odbočce U Kanclíře vlevo a po stezce pro vozíčkáře mezi rybníky Staré Jezero, Výtopna a Starý Hospodář, až se opět napojíme na červenou. Po ní až k rozcestníku Starý Hospodář – rybník.  Zde doleva po červené a dále po zelené odbočkou k Rozvodí. Pak zpět a po žluté do obce Lutová až do oblasti V Texasu. Zde žlutou opustíme a vydáme se po neznačených cestách zpět do místa startu v Chlumu u Třeboně.

Jak daleko

22 km vyletní okruh

Pro koho a co s sebou

Pro všechny cyklisty i turisty

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.