fbpx
Středočeský krajVšechny kraje

Jarní pohodou okolo říčky Loděnice

Není malých rolí, i tak by se dalo říci, že není malých výletů. Výlet, který vám dnes chci představit, vypadá docela nezajímavě a nenáročně snad až velmi pohodově a přesně takový také je. Klidná odpočinková trasa vás po zimním toulání osvěží a nevysílí. Několik zastavení v přírodních památkách okolo poklidného toku Černého potoka a říčky Kocáby jen podtrhnou atmosféru jarní únavy a probouzení přírody, na kterou jsme po celé dlouhou zimní období tak netrpělivě čekali. A k jaru patří nepochybně i něco lehkého a sladkého, třeba v podobě dnešního receptu na dezert, zde.

Kde

Okres Kladno, Středočeský kraj, Česko

 

Kudy, kam, co

Od rozcestníku Dolní Podkozí po červené značce směrem k rozcestníku Markův Mlýn. Zde odbočíme vpravo na modrou, po které dojdeme až k Suchému Mlýnu. Tady se modrá značka dotkne žluté značky. Tou se vydáme vlevo, směrem Nouzov, abychom doputovali až na modrou. Po té se vydáme opět vlevo až na rozcestník U kozla. Zde odbočíme opět vlevo tentokrát po červené zpět do Dolního Podkozí.

Jak daleko

9,7 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.