fbpx
Královéhradecký krajVšechny kraje

Cestou česko-polského přátelství na jezera Staw a údolím Bílého Labe

Bez mučení se musím přiznat, že jsme se do Krkonoš opravdu těšili. Během čtyř dnů, které jsme v horách strávili, jsme absolvovali čtyři bezvadné, avšak náročné výlety. A oddych to nebyl. Naštěstí nám azyl v podobě ubytování, relaxace a náramného jídla poskytl resort sv. Františka, Erlebachova bouda. Tady naše výlety začínaly i končily. A tak vše proběhlo podle našich představ a bez komplikací. Bezproblémové výletničení vám přeje TuGu.

Kde

Okres Trutnov, Královéhradecký kraj, Česko a Okres Jelenia Góra, Dolnoslezské vojvodství, Polsko

 

Kudy, kam, co

Od Erlebachovy boudy po červené turistické značce směr Slezský dům. Zde jsme měli v úmyslu odbočit a vracet se po modré na Luční boudu. Trasa však byla dočasně uzavřena. Nezbývalo než se vrátit zpět k rozcestníku a jít po žluté Jantarové stezce až k Luční boudě. Tady jsme se napojili na již zmíněnou modrou, po které jsme došli až k Boudě u Bílého Labe. A protože jsme se museli vrátit k Erlebachově boudě, nezbývalo nám, než se pustit po žluté a ta nás dovedla zpět do místa startu.

Jak daleko

18,5 km vycházkový okruh

Pro koho a co s sebou

S dětmi s opatrností, turista, zdatný turista

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.