fbpx
Hlavní město PrahaVšechny kraje

Praha z vyhlídkových věží

Berte tento příspěvek jako malou pozvánku na procházku do naší matičky Prahy s určitým nadhledem, a to doslova. Praha v současné době ukazuje návštěvníkům svou dozajista vlídnou tvář a cestovatelé i výletníci jsou zde více než vítáni, a to i formou sníženého vstupného. Tak obvyklé fronty nikde nečekejte. My tentokrát zvolili několik pohledů na naše hlavní město z věží pražských veřejnosti přístupných. Počasí přálo, a tak jsme si Prahu náležitě užili a pokochali se bez tlačenic naší stověžatou kráskou. Tak neváhejte a v těchto klidných dnech navštivte místa, kam byste se třeba jindy nevydali. Těší se na vás váš obrazový průvodce TuGu.

Kde

Okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

 

Kudy, kam, co

Ze Staroměstského náměstí (výhled ze Staroměstské radnice) přes Malé náměstí a dále ulicí Karlovou přes Křižovnické náměstí (výhled ze Staroměstské mostecké věže) na Karlův most (výhled z Malostranské mostecké věže) a dále Mosteckou ulicí přes Malostranské náměstí, Tomášskou a Thunovskou ulicí po Zámeckých schodech až na III. nádvoří Pražského hradu (výhled z velké jižní věže katedrály sv. Víta).

Jak daleko

3 km z A do B

Pro koho a co s sebou

S dětmi, turista, zdatný turista

Tip na ubytování e-pobyty.cz

 

 

Sdílejte tento článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nenech si ujít nové tipy na výlety! Přihlaš se k odběru novinek od TuGu a dostávej upozornění na nové články do e-mailové schránky.

Vaše údaje udržujeme v bezpečí a s nikým dalším je nesdílíme. Váš e-mail využijeme pouze k přihlášenému odběru novinek z webu Turistický gurmán.