Kdo jsem

Radko Voleman fotografJmenuji se Radko Voleman, je mi 50 let a fotografii se věnuji již od základní školy. V posledních letech se soustřeďuji převážně na fotografii jídla a krás naší vlasti.

Do mého portfolia ale patří i četné fotografování interiérů, svateb, produktová a reportážní fotografie. Ke své práci využívám svůj plně vybavený ateliér, který mi umožňuje využít všech dnes dostupných moderních technologií.

Jsem zastáncem klasické papírové fotografie jako hmatatelné vzpomínky, která vydrží desítky let. Ať budete chtít vyfotografovat cokoli, vyhovím vašim požadavkům s přispěním svých zkušeností a nápadů.

Nápad na blog o cestování vznikl v průběhu roku 2015. První bylo fotografování a toulání po České krajině s rodinou a se ženou. Tenhle způsob života a vnímání světa nás úplně uchvátily a tak vyrážíme pravidelně. Moc to náš život obohacuje a vytrhává ze stereotypu. Tuhle zkušenost bych rád předával i ostatním, a to pravidelně právě na stránkách tohoto blogu. Tipy se snažím pojímat maximálně svobodně bez zbytečných zatěžujících a omezujících informací. Ty se dají dnes snadno najít. Budu rád, když turistického gurmána využijete jako tip co s načatým víkendem.

Sdílejte tento článek